• Povrchová úprava na zruby.
    Systém povrchovej úpravy špeciálne vyvinutý pre stavby z dreva, ktorý zdôrazňuje prírodný charakter dreva, je efektivny a osvedčený. Preniká hlboko do dreva , ľahko sa nanáša .
  • Povrchová úprava na zruby.
  • Povrchová úprava na zruby.
  • Povrchová úprava na zruby.
  • Povrchová úprava na zruby.

Zruby - interier, exterierZRUBY

Život v harmónii s prírodou

WOODEX vychádza z dlhoročných a osvedčených skúseností na celosvetovom trhu. Významné postavenie si získava najmä vďaka kvalite a dlhoročnej životnosti. S obľubou ho využívajú nie len profesionálni maliari, ale taktiež aj koncoví zákazníci. Woodex patrí do koncernu Teknos, ktorý je jedným z najväčších výrobcov farieb a lakov v Škandinávií.

Vyvinuli sme inovatívne riešenia pre drevo odolné voči poveternostným vplyvom a udržujeme ho atraktívne z roka na rok. Vďaka inteligentným receptúram a najnovším surovinám ponúkajú naše nátery výnimočné výhody, ktoré prekonávajú väčšinu štandardných riešení z hľadiska povrchovej úpravy a aplikácie. Naše základné nátery a vrchné vrstvy spolupracujú tak, aby odolali poveternostným vplyvom dažďom, ultrafialovému žiareniu a extrémnym teplotám.

Produkty

Lazúra Woodex Classic

Woodex Classic vo

viac informácií
Nullam id dolor id nibh ultriciest aliquet.

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.

12.4
viac informácií
Nullam id dolor id nibh ultriciest aliquet.

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.

100.4
viac informácií
Nullam id dolor id nibh ultriciest aliquet.

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.

50.4
viac informácií

Lazury a laky na drevo Interiér aexteriér

TEKNOL JRM je akrylátová farba na báze vody.

Určená na poťahovanie hrán preglejky a drevotriesky. Tiež na ochranu koncov dreva. Pred použitím výrobku by ste sa mali obrátiť na výrobcu, aby skontroloval vhodnosť produktu pre predmet. TEKNOL JRM farba na hrany je veľmi flexibilná a jej priepustnosť pre vodu je nízka. Odolnosť voči poveternostným vplyvom je dobrá.

WOODEX BASE

Impregnačná ochrana drevených povrchov v exteriéri, ochrana pred úpravou lazúr a lakov. Impregnácia obsahuje látky, ktoré sa vsiaknu hlboko do dreva, nevytvára film a účinne zabezpečuje povrch . Je vhodná na všetky druhy dreva, aj na mastné dreviny ako dub, teak, mahagón apod. Užíva sa na palubovky, terasy, móla a záhradný nábytok

WOODEX AQUA BASE PLUS

Teknos Woodex Aqua Base je určený na spotrebiteľské a profesionálne použitie proti hnilobe dreva a plesniam modrej farby na dreve. Používa sa na ochranu dreva, ktoré je neustále vystavené poveternostným vplyvom. Tento produkt predstavuje bezfarebnú ochranu dreva, ktorá hlboko preniká do dreva.Účinné fungicídne látky, ktoré sú obsiahnuté vo výrobku, ho chránia pred napadnutím drevokaznými hubami a plesňami. Používa sa ako základná úprava dreva ešte pred použitím všetkých náterov určených pre exteriér.

WOODEX CLASSIC

Ľahko roztierateľná transparentná farba rôsolovitá, ktorá sa dobre vsakuje do dreva a obsahuje látky chrániace drevo pred degradáciou. Na nové aj predtým už morené drevené vonkajšie povrchy, napr. steny, dvere, okenné rámy, móla, verandy a ploty. Nehodí sa na povrchy natreté disperznými farbami alebo olejovými moridlami, ale ani do skleníkov, zimných záhrad, či klietok pre zvieratá. Odtieň: neobmedzená možnosť výberu odtieňov TEKNOMIX

WOODEX AQUA CLASSIC

Vodou riediteľné, na báze hybridného pojiva nepriehľadné drevené škvrny na drevo na vonkajšie použitie. Chráni drevené povrchy pred vlhkosťou, znečistením a pri tónovaní pred UV žiarením slnka. Nové drevo a drevo predtým ošetrené nefarebným morením dreva, napr. steny, dvere, okenné rámy, ploty a stožiare. Odporúča sa najmä na povrchy guľatiny. Odtieň: neobmedzená možnosť výberu odtieňov TEKNOMIX

WOODEX WOOD OIL

Predstavuje impregnačný olej na drevo. Veľmi dobre preniká do hĺbky a štruktúry drevnej hmoty a preto odoláva exteriérovým podmienkam. Obsahuje vodeodolné látky a látky zabraňujúce vzniku plesní a zamodreniu. Objekty a výrobky je vhodné regenerovať pomocou náteru raz ročne. Je ideálnym prostriedkom pre povrchovú úpravu výrobkov z exotických drevín, kedy nechá vyniknúť skutočnú krásu dreva a jeho jedinečnú štruktúru. Použitie: záhradný nábytok, obloženie, móla, dvere a iné exkluzívne tesárske a stolárske výrobky.

WOODEX AQUA WOOD OIL

Jedná sa o vodou riediteľný tónovaný olej, ktorý sa dokáže vsiaknuť hlboko do drevnej hmoty. Obsahuje vodeodolné látky a látky zabraňujúce vzniku rôznych plesní a zamodreniu. Použitie: na ochranu záhradného nábytku vyrobeného z borovice a exotických drevín (teak, mahagón, dub, tvrdé drevo). Odtieň: transparentný, tónovateľný podľa vzorkovníka lazúr.

HELO 15 mat

HELO 15 je rýchloschnúci alkyduretanový lak s dobrými vlastnosťami .Vytvára lakový film, ktorý je tvrdý a zároveň elastický, a tak odoláva oderu a nárazom. Čistiace prostriedky, mastnota alebo olej ich nepoškodia. Používa sa na jachty, dvere, okenné rámy, podlahy, nábytok atď. Dá sa tónovať.

HELO AQUA 20

Polomatný vodou riediteľný špeciálny lak na báze polyuretánovej disperzie. Na drevené povrchy v interiéri a exteriéri. Kvôli nedostatku zápachu a rýchlemu schnutiu . Vhodný na lakovanie drevených povrchov z vnútra aj zvonka. Výrobok patrí do najvyššej environmentálnej bezpečnostnej kategórie - M1 stavebné materiály. Je vhodný na lakovanie rôznych vnútorných drevených povrchov, ktoré podliehajú opotrebeniu: drevené podlahy, nábytok, schody, ako aj drevený záhradný nábytok .

NATURA 15

Vodou riediteľný akrylátový lak, ktorý obsahuje účinný absorbér UV žiarenia. Rýchlo schne, je takmer bez zápachu a nie je žltý. NATURA 15 je vhodný na použitie na vnútorné drevené konštrukcie, ako sú steny, stropy, obklady a vnútorné drevené steny. Nie je vhodný na lakovanie nábytku alebo podláh.