Na priemysel nás kontaktujte a získajte cenovú ponuku.

  • Farby a nátery na drevo
  • Severská odolnosť a UV stálosť

Farby na drevo a materiály na báze dreva 

Farby Teknos ponúkajú inovatívne riešenia povrchovej úpravy pre interiár aj exteriér. Sú vhodné pre profesinálne použitie vo výrobných drevárskych podnikoch ako i pre stolárske dielne či výrobcov eurookien a drevených okien, výrobcov domáceho nábytku, ale i pre domácich kutilov, ktorí sa neboja vyskúšať kvalitu pri náteroch domu, chaty, alebo len vonkajšej lavičky. V spoločnosti Teknos vedia, že kľúčom k dlhej a bezproblémovej životnosti vonkajších a vnútorných výrobkov je výber optimálneho náterového systému pre konečné použitie, špecifické expozičné podmienky a výber produktov prispôsobených stolárskemu výrobnému procesu.

Výrobky Teknos Industrial Wood sú navrhnuté tak, aby udržali výrobky z dreva dlhodobo atraktívne, aby odolávali škodlivým vplyvom, udržiavali vzhľad a hodnotu. Rovnako dôležité je, že sú navrhnuté pre pohodlné nanášanie a efektívnu aplikáciu na natieraný povrch, a aby nespomaľovali výrobný proces pri rôznej náterovej technike.

Farby Teknos - špičkové náterové riešenia na mieru

Firma Teknos nedodáva iba produkty - ponúka celá náterové riešenia na mieru zákazníka, pretože všetci zákazníci sú jedineční. Preto sú náterové riešenia pre drevospracujúci priemysel individuálne prispôsobené potrebám konkrétneho zákazníka. Keď si objednáte jeden z kvalitných, ekologicky zodpovedných náterových systémov, získate riešenie na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim konkrétnym obchodným a výrobným potrebám.

Ako vybrať správny náterový systém?

Výber optimálneho náterového systému pre aplikáciu v procese výroby vám pomôžeme navrhnúť na mieru. Teknos vyvinul riešenia na každý druh dreva tak, aby dodržal konštrukčné a funkčné detaily a vyhovoval pre zariadenie na nanášanie náterov. Farby Teknos sú vhodné na tvrdé aj mäkké drevo, surové drevo a rezivo, HDF, MDF alebo kompozity, a v závislosti od požiadaviek Vám pomôžeme zvoliť správne systémy nanášania striekaním, nanášaním náterového povlaku, máčaním, nanášaním vo vákuu, náter štetcom či valčekom. Farby sú vyrábané v širokej škále farieb, priehľadné a nepriehľadné vrchné vrstvy, v ponuke sú aj bezfarebné nátery.
Farby Teknos sú certifikované a vhodné na detské ihriská, drevené ploty, drevené obklady, drevené podlahy, záhradný nábytok, okná, dvere, schodiská, krovy, drevené konštrukcie, altánky, balkóny. 

Priemyselné farby na drevo

Náterový tunel

Máte otázky ohľadom farieb a náterových systémov TEKNOS?


Ak potrebujete poradiť s výberom správnej farby alebo náterového systému Teknos
zavolajte nám: +421 905 342 439 +421 907 118 899 alebo nám napíšte teknos@teknos.sk