• Protipožiarne farby na drevo

Protipožiarne náterové systémyprotipožiarne farby TEKNOS

Teknos FR Facade a Teknos FR Panel

Farby Teknos FR Facade a Teknos FR Panel počas ohňa napučia a vytvoria ochrannú vrstvu peny, ktorá čiastočne izoluje podkladové drevo od ohňa. Drevo sa zmení na drevené uhlie, ale bez zapálenia.

Nátery na drevo Teknos spomaľujúce horenie - sú vodou riediteľné základné farby a môžu byť aplikované na akýkoľvek drevený povrch štandardným spôsobom natierania. Tento protipožiarny náter zaistí trvalosť dreveného materiálu a zároveň spĺňa najprísnejšie normy požiarnej bezpečnosti bez toho, aby došlo k znehodnoteniu vzhľadu dreva.
Regulácia požiaru protipožiarnym náterom má umožniť ľuďom opustiť budovu skôr, ako sa rozšíri oheň. Drevo ošetrené protipožiarnym náterom má výrazne pomalší čas zapálenia, menšiu tvorbu dymu a nevznikajú tu žiadne horiace kvapôčky a tak poskytuje počas požiaru ľuďom viac času na únik z ohňa.
TEKNOS FR FACADE - je protipožiarny náterový systém pre použitie v interiéri a exteriéri. Je vhodný na obklady dreva, panely, stropy, dosky atď. a umožňuje použitie dreva v takých projektoch, kde sa vyžaduje prísna požiarna bezpečnosť (v zastavaných oblastiach a na výškových budovách).
TEKNOS FR PANEL - je protipožiarny náterový systém na drevo a povrchy na báze dreva, ktoré nie sú vetrané.

Máte otázky? Potrebujete odborná radu?

Kontaktujte nás :
Mob.: +421 905 342 439 Mob.: +421 907 118 899 e-mail: teknos@teknos.sk

Súbory na stiahnutie

Názov súboru Veľkost
Náterové systémy TEKNOS spomaľujúce horenie 1.17 MB