• Spoločnost TEKNOS
    fínsky výrobca farieb s dlhoročnou tradíciou
  • Kvalita, ktorá pretrváva dodnes

O firme TEKNOS... od roku 1948

história a súčasnoť spoločnosti

Predstavujeme Vám výrobky fínskej firmy TEKNOS. Je výrobcom akrylátových a syntetických farieb so širokým použitím a uplatnením v stavebníctve, drevárskej výrobe, pri ošetrovaní kovov. Je vhodná v toxických prostrediach chemického priemyslu.

Najprepracovanejšie technológie pri ich výrobe, tradície a skúsenosti ich zaradili k najuznávanejším výrobcom náterových hmôt v Európe. Ich výrobky, ekologicky nezávadné a vysoko kvalitné, patria k najpredávanejším v Škandinávii, západnej Európe i zámorí. TEKNOS vychádza z overených a dlhoročných skúseností na celosvetovom trhu.

TEKNOS vychádza z overených a dlhoročných skúseností na celosvetovom trhu. Významné postavenie si získava vďaka kvalite vyrábaných produktov s dlhoročnou životnosťou s jednoduchou aplikáciou a renováciou, obľúbených najmä u profesionálov, ale tiež konečných zákazníkov.

Ekologická produkcia farieb

Firma TEKNOS má šesť tovární na farbu , ktoré majú intenzívny výskum a sú držiteľmi certifikátu ISO 9001 a certifikátu ekologickej produkcie ISO 14001.

Naša firma RODAGA s.r.o. v súčasnej dobe prináša na slovenský trh náterové hmoty firmy TEKNOS ako dovozca v celom sortimente. Pôsobíme od roku 1991. Na zabezpečenie kvalitných a spoľahlivých služieb nás firma TEKNOS kompletne pripravila. Vlastníme zariadenie na miešanie farieb ktoré je riadené počítačom. Ponúkame kompletnú poradenskú službu pre slovenských zákazníkov. Ponúkame náterové hmoty formou veľkoodberu i maloodberu v širokej škále farebného prevedenia. Veríme tomu, že Vám naša spolupráca umožní lepší kontakt so stavebnými a výrobnými firmami.
Kontakt na nás je uvedený v hlavičke tohto listu. Zodpovedným prístupom k Vašim požiadavkám dávame záruku našej dobrej spolupráce. Tešíme sa, že nás oslovíte a presvedčíte sa o prednostiach výrobkov firmy TEKNOS, ktorú zastupujeme.