Predajca RODAGA s.r.o., Lietava 297, 0905 342 439

Máte otázky?

Kontaktujte našich odborníkov:
RODAGA, s.r.o.
tel: 0905 342 439, 0907 118 899
e-mail: teknos@teknos.sk

Vedeli ste že?

Výrobky TEKNOS sú ekologicky nezávadné a vysoko kvalitné, a patria k najpredávanejším v Škandinávii, západnej Európe i zámorí.

O firme Teknos

O firme Teknos

Predstavujem Vám Fínsku firmu TEKNOS. Je výrobcom akrylátových a syntetických farieb so širokým použitím a uplatnením v stavebníctve, drevárskej výrobe, pri ošetrovaní kovov. Je vhodná v toxických prostrediach chemického priemyslu. Najprepracovanejšie technológie pri ich výrobe, tradície a skúsenosti ich zaradili k najuznávanejším výrobcom náterových hmôt v Európe. Ich výrobky, ekologicky nezávadné a vysoko kvalitné, patria k najpredávanejším v Škandinávii, západnej Európe i zámorí.

TEKNOS vychádza z overených a dlhoročných skúseností na celosvetovom trhu. Významné postavenie si získava vďaka kvalite vyrábaných produktov s dlhoročnou životnosťou s jednoduchou aplikáciou a renováciou, obľúbených najmä u profesionálov, ale tiež konečných zákazníkov.

Firma TEKNOS má šesť tovární na farbu , ktoré majú intenzívny výskum a sú držiteľmi certifikátu ISO 9001 a certifikátu ekologickej produkcie ISO 14001.

Naša firma RODAGA s.r.o. v súčasnej dobe prináša na slovenský trh náterové hmoty firmy TEKNOS ako dovozca v celom sortimente. Pôsobíme od roku 1991. Na zabezpečenie kvalitných a spoľahlivých služieb nás firma TEKNOS kompletne pripravila. Vlastníme zariadenie na miešanie farieb ktoré je riadené počítačom. Ponúkame kompletnú poradenskú službu pre slovenských zákazníkov. Ponúkame náterové hmoty formou veľkoodberu i maloodberu v širokej škále farebného prevedenia. Veríme tomu, že Vám naša spolupráca umožní lepší kontakt so stavebnými a výrobnými firmami .

Kontakt na nás je uvedený v hlavičke tohto listu. Zodpovedným prístupom k Vašim požiadavkám dávame záruku našej dobrej spolupráce.

Tešíme sa, že nás oslovíte a presvedčíte sa o prednostiach výrobkov firmy TEKNOS, ktorú zastupujeme.


factory-at-rajamaki-teknos.jpg
img-7672.jpg
img-7671.jpg